TOŁPA Urban garden 40+ krem na dzień

TOŁPA Urban garden 40+ krem na dzień
Opis producenta

Wsparcie dla skóry w mieście, gdzie zanieczyszczone środowisko, styl i tempo życia mogą być zagrożeniem dla jej dobrego wyglądu. Krem chroni przed smogiem, powietrzem złej jakości, spalinami, kurzem, klimatyzacją, suchym i ogrzewanym powietrzem.

Krem Tołpa Urban garden naprawia uszkodzenia, spowalnia procesy starzenia, pozwala zachować młody i witalny wygląd. Wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Liftinguje, ujędrnia i uelastycznia skórę. Nawilża i zapobiega utracie wody z naskórka. Wzmacnia naturalna barierę ochronna skóry, poprawia jej kondycje i przywraca komfort.

Recenzja

Kasia: Tołpa Urban Garden 40+ krem anti age z antyoksydantami. Zrobić dobry krem naturalny w wersji przeciwzmarszczkowej, to wyzwanie. Polskiej firmie Torf Corporation niewątpliwie się to udało. Mam przed sobą krem, w którym połączono aktywne substancje naturalne o silnym działaniu i jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania. Bezpieczeństwo stosowania zapewnia opakowanie, które przez swe naturalne właściwości zmniejsza ilość stosowanych konserwantów. Aluminiowa tuba, ze specjalnymi powłokami, zabezpiecza wewnątrz znajdujący się krem. Konsterwantów jest tyle, ile potrzeba, aby krem był dla nas bezpieczny, a o niskim ich użyciu świadczy także termin ważności po otwarciu - tylko 3 miesiące.

Kolejna sprawa to działanie. Krem jest bardzo treściwy i odżywczy. Próżno szukać w nim wypełniaczy i baz o dziwnej konsystencji. Tutaj mamy konkret: masło shea, olej macadamia, ekstrakt z nasion hibiskusa, ekstrakt z torfu (czyli główny składnik wszystkich kosmetyków Tołpa). W stosowaniu krem jest bardzo wydajny, dobrze się wchłania, świetnie nawilża i wygładza skórę. Po pierwszych użyciach można odczuć wyraźną różnicę i poprawę jakości skóry. Tak bogaty skład z czasem spełni swoją rolę, jeśli chodzi o odżywienie, regenerację i pojędrnienie skóry.

Zdecydowanie to bardzo dobry produkt godny polecenia!

 

Share this product