TOŁPA Urban garden 40+ krem na noc

TOŁPA Urban garden 40+ krem na noc
Opis producenta

Linia kosmetyków Tołpa Urban Garden jest wsparciem dla skóry w mieście, gdzie zanieczyszczone środowisko, styl i tempo życia mogą być zagrożeniem dla jej dobrego wyglądu. Chroni przed smogiem, powietrzem złej jakości, spalinami, kurzem, klimatyzacja, suchym i ogrzewanym powietrzem. Naprawia uszkodzenia i spowalnia procesy starzenia.

Krem na noc Tołpa Urban Garden 40+ naprawia uszkodzenia i stymuluje nocną odnowę. Dzięki zawartości torfu detoksykuje skórę. Spowalnia procesy starzenia, ujędrnia, uelastycznia i napina skórę. Wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Nawilża i odżywia, zapobiega nocnej utracie wody z naskórka. Przywraca świeży i wypoczęty wygląd po przebudzeniu. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, poprawia jej kondycję i przywraca komfort.

Recenzja

Kasia: Krem na noc Tołpa Urban Garden 40+ to mój faworyt. Dlaczego mi się tak spodobał? Z uwagi na swoje działanie wybitnie nawilżające i regenerujące. Do tej pory, przed odkryciem tego specyfiku, moja twarz o poranku była pełna odgnieceń od poduszki. Oj nie lubiłam tego widoku. Co więcej, często widziałam je jeszcze do 2 godzin od wstania. Ktoś może powiedzieć, Kasia za mało wody piłaś... no nie do końca, ponieważ właśnie starałam się pić przed snem, aby nie mieć takich śladów rano. Problem się zakończył...jak to mówią w Milionerach: definitywnie i ostatecznie...odkąd używam Tołpy Urban Garden. Zadziwię Was, ale już od pierwszego użycia, był zdumiewajacy efekt. Zapewne to za sprawą maseł babassu i kokum, które sprawiają, że krem jest rzeczywiście bardzo odżywczy, co od razu można wyczuć w konsystencji. Dodatkowo jest oczywiście ekstrakt z torfu i co charakterystyczne dla tej linii: ekstrakt z nasion hibiskusa.

Polecam Wam ten kremik. Wiadomo, po 40tce trzeba się trochę przyłożyć do dbania o siebie, ale z tym kremem i z całą linią Tołpa Urban Garden, jest to zdecydowanie łatwiejsze i widać rezultaty.

 

Share this product