David R. Hawkins SIŁA czy MOC

David R. Hawkins SIŁA czy MOC

Recenzja książki.

Nowy dział CZYTELNIA pragnę zainaugurować recenzją niesamowitej książki „Siła czy Moc” Davida R. Hawkinsa.

Ta książka jest mi bliska od kilku lat i jest jedną z najważniejszych pozycji w mojej biblioteczce. Określając ją mianem „książka” czuję trochę niedosyt. Dla mnie jest to bowiem prawdziwy podręcznik. Lektura obowiązkowa. Prawdziwy niezbędnik, do którego często wracam.

Jestem jednocześnie wdzięczna mojej przyjaciółce Monice, która poleciła mi „Siłę czy Moc” wiele lat temu, w trudnym dla mnie okresie, kiedy to musiałam wiele zrozumieć, nabrać zapału i stanąć na nogi.

Dlaczego „Siła czy Moc” jest ważna? Istotna? Konieczna dla każdej poszukującej osoby?

Z trzech powodów:

  1. Zabawa w „prawda czy fałsz”

Jak pewnie już wiesz, życie to taka zabawa w prawda czy fałsz. Pewnie też wiele razy doświadczyłeś sytuacji, której byłeś pewny na 100%. Dotyczyło to jakiegoś zdarzenia lub osoby. Miałeś swoje niezachwiane zdanie i wierzyłeś, że to jedyna PRAWDA, tak jest i tyle, mam rację… a chwilę później okazywało się…ups! Jednak nie. Ta sytuacja lub osoba są zupełnie inne. A Ty podjąłeś błędną decyzję. Po prostu, nie miałeś pełnych informacji i rzeczywistość okazała się inna. Znasz to? No właśnie, ja też znam!

Życie to jedna wielka gęstwina opinii i przekonań. Wiele nieprawdziwych zdań, spośród których trzeba wyłuskać te ważne, prawdziwe, istotne, aby po prostu podejmować TRAFNE DECYZJE.

A gdyby tak mieć narzędzie, do oddzielania „ziarna od plew” czyli prawdy od fałszu? Narzędzie dostępne zawsze, za darmo, potwierdzone naukowo? Brzmi niewiarygodnie? Właśnie o tym narzędziu mówi podręcznik życia „Siła czy Moc”.

  1. Klucz do zrozumienia

To drugi powód, dlaczego ta książka jest ważna. Daje klucz do zrozumienia emocji i zachowań. To doskonały poradnik, który wyjaśnia zachowania, stan, poziom emocjonalny społeczności, której jesteśmy częścią, rodziny, znajomych, oraz nas samych!

„Siła czy Moc” wyjaśnia przyczyny ludzkich zachowań. Pokazuje mechanizmy, które wpływają na te zachowania. Daje większe zrozumienie dla siebie i innych. Czytając tę książkę, zobaczysz jak ludzie z Twojego otoczenia wręcz idealnie działają według pewnych schematów zachowań. To zrozumienie ich stanu spowoduje, że mogą polepszyć się Twoje relacje z nimi. A przecież dobre relacje to jeden z ważniejszych celów życia.

  1. Daje MOC

Szukałam odpowiedniego słowa, aby szczególnie podkreślić fakt, że ten podręcznik w niezwykły sposób poszerza świadomość. To trochę jak z tą TABLETKĄ w MATRIXIE. Weźmiesz i nic nie będzie już takie samo. Analogicznie – przeczytasz i postrzeganie świata, jaki znasz, się zmieni. Zobaczysz przepiękną feerię barw ludzkich emocji i ich przyczyn. Zyskasz głębokie zrozumienie sytuacji. Napędzi Cię to do dalszego odkrywania i rozwoju… aby mieć coraz więcej MOCY, czego Ci z całego serca życzę.

 

 

 

Tekst objęty prawami autorskimi. Wszelkie kopiowanie, udostępnianie bez zgody autora zabronione. 

  • No video selected.